Με αντίπαλο τον Βόλο Κ19 και Κ17
30/01/2024![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1640.jpg)
Νίκη 3-1 και πρόκριση στους ημιτελικούς
01/02/2024Στην αποστολή του αυριανού αγώνα της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου Ελλάδας Betsson με αντίπαλο τον ΟΦΗ, συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Μπακάκης, Μλάντεν, Οικονόμου, Καρέλης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Τσάβες, Φρ. Ντουάρτε, Λομόνακο, Ντίας, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Πέρες, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Μαλής, Λιάβας, Κοντούρης, Νικολάου.