![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_8098-scaled.jpg)
Γεννημένοι τον 21ο αιώνα
26/11/2019![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/10/apostoli.jpg)
Αποστολή αγώνα με Πανιώνιο
29/11/2019Μετά από συζητήσεις που έγιναν τις τελευταίες ημέρες με τον Βλαντ Μοράρ αποφασίστηκε από κοινού η λύση του συμβολαίου του. Έδειξε σεβασμό στον Παναιτωλικό και με την αξιοπρεπή στάση του βοήθησε στην άμεση εξεύρεση της καλύτερης δυνατής λύσης για τις δύο πλευρές. Τον ευχαριστούμε για την προσφορά του στην ομάδα μας και ευχόμαστε καλή συνέχεια στην ποδοσφαιρική του καριέρα.