![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/09/latvia-1.jpg)
Welcome…
01/09/2017![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/09/sep4-1.jpg)
Προπόνηση Δευτέρας
04/09/2017Με το ευρύ 9-0 ο Παναιτωλικός (ομάδα Νέων) επικράτησε στον πρώτο αγώνα κυπέλλου της ΕΠΣΑ του Πανοχθιακού στο Emileon και προκρίθηκε στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.
Τέσσερα γκολ σημείωσε ο Γεωργούσης, δύο ο Αλομπισάτ, από ένα ο Μπελεβώνης, ο Κοτρότσος και ο Καββαδίας.
Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Πριόνας (62’ Πατίλας), Θώδης, Χριστογιάννης, Γιαννιώτης, Τσιγγάρας, Μπελεβώνης, Ντόβας, Γεωργούσης (46’ Καββαδίας Αλ.), Κοτρότσος (62’ Αλομπισάτ), Καββαδίας Δ. (84’ Ταράσης).