![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/11/prop3.jpg)
Φιλικό στο Αντίρριο
14/11/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/11/antir.jpg)
Νίκη στο Αντίρριο
15/11/2018Η ομάδα Νέων του Παναιτωλικού έχασε με 2-0 από τον Ναυπακτιακό Αστέρα και αποκλείστηκε από την 4η φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 55’ με σουτ του Κωστή. Στο 82’ ο Μαντζανάς σημάδεψε το δοκάρι της εστίας του Ναυπακτικού. Στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Γραμματικόπουλος διαμόρφωσε το τελικό 2-0.
Αγωνίστηκαν οι: Παρδαλός, Παναγιωτίδης (70’ Πανταζής), Γρηγοριάδης, Κοτοφώλης (78’ Μαντζανάς), Μπινιάρος, Φυτόπουλος, Πατίλας, Φραντζέσκος, Καββαδίας, Σκόνδρας (59’ Έντις), Διγκόζης (59’ Αλομπισάτ).