![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/10/Kissamikos.jpg)
Ισοπαλία 0-0 με Κισσαμικό
31/10/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/11/pan.jpg)
Πανιώνιος – Παναιτωλικός 3-0
03/11/2018Μετά την πρωινή προπόνηση με την οποία ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό αγώνα πρωταθλήματος με τον Πανιώνιο, η αποστολή της ομάδας μας αναχωρεί για την Αθήνα. Συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Γιαννακόπουλος, Μάζουρεκ, Ντίας, Βακράκος, Βασιλούδης, Χαντάκιας, Μαλής, Κόκκορης, Μαρινάκης, Τσιγγάρας, Άργκους, Λιάβας, Ρότσα, Τσοκάνης, Λουσέρο, Ουίλιαν, Αγρόδημος, Μανά, Μπελεβώνης.
Εκτός αποστολής έμειναν οι τραυματίες Έρικσον, Μιχάι, Πάουλο, Μοράρ, Καμαρά.