![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/11/noe2-1.jpg)
Προπόνηση Πέμπτης
02/11/2017![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/11/k20-1.jpg)
Έχασε η Κ20
04/11/2017Προβλήματα τραυματισμών αντιμετωπίζουν Κλέσιο, Ρότσα, Τσοκάνης, Παρράς και δεν συμμετείχαν στη σημερινή προπόνηση η οποία έγινε στο γήπεδο Παναιτωλικού. Στην αποστολή του αγώνα με την Ξάνθη συμπεριλήφθηκαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Τσέναμο, Ροντρίγκες, Μπράβο, Μάζουρεκ, Ρόσα, Ντίας, Μαρκόβσκι, Μπεχαράνο, Πάουλο, Μόρας, Μαρινάκης, Μύγας, Χαντάκιας, Μιχάι, Λόπες, Μοράρ, Γιαννιώτης, Κυριακίδης.