![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/fe1.jpg)
Προπόνηση Πέμπτης
01/02/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/k17a.jpg)
Από μία νίκη
03/02/2018Με προπόνηση που έγινε το μεσημέρι ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό και ανακοινώθηκε η αποστολή στην οποία συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Σταματόπουλος, Κλέσιο, Βασιλούδης, Άργκους, Γιαννιώτης, Ντίας, Μιχάι, Γουίλιαν, Μαρινάκης, Μοράρ, Μύγας, Πάουλο, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Ρόσα, Χαντάκιας, Νταλακούρας, Βακράκος.