![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/ethniki-paidon.jpg)
Με τέσσερα παιδιά του Παναιτωλικού
23/02/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/11/k17goal.jpg)
Νίκησε η Κ17
24/02/2018Με προπόνηση που έγινε στο Emileon ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αυριανό αγώνα (ώρα 5.15 μ.μ.) με τον ΑΟΚ. Στην αποστολή συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Σταματόπουλος, Άργκους, Βασιλούδης, Μπεχαράνο, Γιαννιώτης, Ντίας, Μιχάι, Μάζουρεκ, Μαρινάκης, Μοράρ, Μύγας, Πάουλο, Μπράβο, Κλέσιο, Ιταμπέλ, Ουίλιαν, Βακράκος, Νταλακούρας.