![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/08/kerk4.jpg)
Απ’ την αρχή δίπλα στην ομάδα!
21/08/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/08/atrom.jpg)
Παναιτωλικός – Ατρόμητος 1-2
25/08/2018Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αγώνα της πρεμιέρας του πρωταθλήματος με τον Ατρόμητο (Σάββατο 25 Αυγούστου, ώρα 19.15). Στην αποστολή συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Έρικσον, Μανά, Μάζουρεκ, Ντίας, Παρράς, Βακράκος, Πάουλο, Τσοκάνης, Ρότσα, Μαρινάκης, Αγρόδημος, Γιαννακόπουλος, Βασιλούδης, Χαντάκιας, Λιάβας, Μιχάι, Κυριακίδης, Άργκους, Μπελεβώνης.