![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/10/k19-asteras.jpg)
Ήττα για την ομάδα Κ19
01/12/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/12/olymp.jpg)
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός 2-1
03/12/2018Η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό ολοκληρώθηκε με πρωινή προπόνηση. Οι είκοσι παίκτες της αποστολής είναι οι: Κυριακίδης, Γιαννακόπουλος, Χαντάκιας, Μαλής, Μαρινάκης, Τσιγγάρας, Άργκους, Λιάβας, Ρότσα, Τσοκάνης, Γιαννιώτης Ηλ., Αγρόδημος, Μανά, Βασιλούδης, Μάζουρεκ, Μοράρ, Ντίας, Ουίλιαν, Λουσέρο, Καμαρά.