Προπόνηση τακτικής
28/09/2017![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/09/platanias-1.jpg)
Σπουδαία εμφάνιση και νίκη
30/09/2017Με πρωινή προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον έκτο φετινό αγώνα πρωταθλήματος με αντίπαλο τον Πλατανιά. Στην αποστολή που αναχωρεί για την Κρήτη συμμετέχουν: Κυριακίδης, Τσέναμο, Μπράβο, Μάζουρεκ, Ρόσα, Κλέσιο, Ντίας, Μαρκόβσκι, Μπεχαράνο, Πάουλο, Μόρας, Τσοκάνης, Ρότσα, Μαρινάκης, Παρράς, Χαντάκιας, Μιχάι, Λόπες, Μοράρ.