Νίκησε η Κ15, έχασε η Κ17
17/03/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/03/aek.jpg)
Ήττα στο φιλικό από την ΑΕΚ
21/03/2018Φιλικό αγώνα στο ΟΑΚΑ (κεκλεισμένων των θυρών) με την ΑΕΚ, δίνει την Τετάρτη 21 Μαρτίου η ομάδα μας. Στην αποστολή συμμετέχουν οι εξής ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Σταματόπουλος, Ουίλιαν, Βασιλούδης, Μπεχαράνο, Γιαννιώτης, Ντίας, Μιχάι, Μάζουρεκ, Μαρινάκης Μοράρ, Μύγας, Πάουλο, Ιταμπέλ, Κλέσιο, Ρόσα, Χαντάκιας, Νταλακούρας, Παρράς, Μπράβο, Βακράκος.