![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2016/07/matz-1.jpg)
Η αποστολή για Ιταλία
20/07/2016![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2016/07/malis-teliko-1.jpg)
Υπέγραψαν επαγγελματικό συμβόλαιο
20/07/2016Με προσέλευση που ξεπερνάει την αντίστοιχη περσινή συνεχίζουν οι φίλοι του Παναιτωλικού να προσέρχονται στα γραφεία του γηπέδου για τα εισιτήρια διαρκείας της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017 ή κάνουν ηλεκτρονική αγορά (ΕΔΩ).
Υπενθυμίζεται ότι τα γραφεία είναι ανοικτά κάθε Δευτέρα – Τετάρτη – Παρασκευή από τις 10.00 το πρωί έως τις 6.00 το απόγευμα.
Έως την ερχόμενη Παρασκευή 22 Ιουλίου έχουν δικαίωμα οι παλιοί κάτοχοι να διατηρήσουν τη θέση τους ή να επιλέξουν κάποια από τις ελεύθερες. Παράλληλα μπορούν νέοι ενδιαφερόμενοι να επιλέξουν κάποιες από τις ελεύθερες θέσεις.
Δείτε όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε ΕΔΩ!