Τα φιλικά της Κ20 (ορθή επανάληψη)
09/08/2016![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_6136-1.jpg)
Το Σάββατο με τη Λαμία
10/08/2016Πρόγραμμα ενεργητικής αποκατάστασης ακολούθησαν οι ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν για μεγάλο διάστημα στον χθεσινό φιλικό αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Οι υπόλοιποι έκαναν προθέρμανση, passing game και παιχνίδια σε περιορισμένο χώρο. Ατομικό πρόγραμμα και θεραπεία έκανε ο Κλέσιο. Θεραπεία έκαναν ο Παπουτσογιαννόπουλος, ο Μάκος, Ρόσα και ο Φερέιρα. Για αύριο Τετάρτη έχουν προγραμματιστεί δύο προπονήσεις, στις 7.30 το πρωί και στις 7.30 το απόγευμα στο Emileon.