Ισόπαλη η Κ20 με ΠΑΣ
19/11/2017![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/11/noe21.jpg)
Προπόνηση Τρίτης
21/11/2017Πρόγραμμα αποθεραπείας έκαναν οι ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν χθες. Οι υπόλοιποι συμμετείχαν σε πιεστικά παιχνίδια σε περιορισμένο χώρο. Μέρος του προγράμματος ακολούθησε ο Τσοκάνης. Θεραπεία έκαναν ο Μαρινάκης, ο Μάζουρεκ και ο Μπράβο. Θεραπεία και ατομικό ο Μόρας, ο Παρράς, ο Κλέσιο και ο Λόπες. Η προπόνηση της Τρίτης θα γίνει στις 11.00 το πρωί στο Emileon.