![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/itabel_kevin.jpg)
Στην ομάδα μας ο Ιταμπέλ
05/02/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/fe6.jpg)
Προπόνηση Τρίτης
06/02/2018Πρόγραμμα ενεργητικής αποκατάστασης ακολούθησαν οι ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν με τον Παναθηναϊκό. Οι υπόλοιποι συμμετείχαν σε παιχνίδια κατοχής μπάλας σε περιορισμένο χώρο. Την πρώτη του προπόνηση πραγματοποίησε ο Ιταμπέλ. Θεραπεία και ατομικό έκαναν οι Μάζουρεκ, Μπράβο, Ρότσα, Παρράς, Κουσιάδης. Η προπόνηση της Τρίτης θα γίνει στις 11.00 το πρωί στο Emileon.