![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/11/noe17-1.jpg)
Προπόνηση Παρασκευής
17/11/2017![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2017/11/k17-ael-1.jpg)
Έχασε η Κ17
18/11/2017Με πρωινή προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Θεραπεία έκανε ο Μπράβο. Θεραπεία και ατομικό ο Μόρας, ο Τσοκάνης, ο Παρράς, ο Κλέσιο και ο Λόπες. Στην αποστολή που θα ταξιδέψει το απόγευμα στα Γιάννενα συμμετέχουν οι εξής ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Ντίας, Μιχάι, Μαρκόβσκι, Μάζουρεκ, Πάουλο, Μοράρ, Ρόσα, Τσέναμο, Μύγας, Χαντάκιας, Ροντρίγκες, Βασιλούδης, Γιαννιώτης, Ρότσα, Μπεχαράνο, Βακράκος, Μαρινάκης, Κουσιάδης.