![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/arghus1.jpg)
Στην ομάδα μας ο Άργκους
26/01/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/paok.jpg)
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ 0-1
28/01/2018Με προπόνηση που έγινε στο γήπεδο Παναιτωλικού ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον αυριανό αγώνα (ώρα 15.00) με τον ΠΑΟΚ στο Αγρίνιο. Την πρώτη του προπόνηση πραγματοποίησε ο Άργκους, ενώ μέρος του προγράμματος ακολούθησε ο Μάζουρεκ. Θεραπεία έκαναν ο Μπράβο και ο Ρότσα. Θεραπεία και ατομικό ο Κουσιάδης και ο Παρράς. Στην αποστολή συμμετέχουν 18 ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Σταματόπουλος, Κλέσιο, Βασιλούδης, Γιαννιώτης, Ντίας, Μιχάι, Μάζουρεκ, Μαρινάκης, Μοράρ, Μύγας, Πάουλο, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Ρόσα, Χαντάκιας, Νταλακούρας, Βακράκος.