![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/fe9a.jpg)
Προπόνηση Παρασκευής
09/02/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/platan.jpg)
Παναιτωλικός – Πλατανιάς 3-0
11/02/2018Με προπόνηση που έγινε στο Emileon ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό (ώρα 17.15) αγώνα της ομάδας μας με τον Πλατανιά στο Αγρίνιο. Στην αποστολή συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Σταματόπουλος, Κλέσιο, Βασιλούδης, Μπεχαράνο, Γιαννιώτης, Ντίας, Μιχάι, Μάζουρεκ, Μαρινάκης, Γουίλιαν, Μύγας, Πάουλο, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Ρόσα, Χαντάκιας, Άργκους, Βακράκος.