![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/fe22.jpg)
Προπόνηση Πέμπτης
22/02/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/k17-1.jpg)
Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου
23/02/2018Ασκήσεις τακτικής και στατικές φάσεις περιλάμβανε η σημερινή προπόνηση. Απουσίαζε ο Νταλακούρας λόγω υποχρεώσεων με την Εθνική Νέων. Στο πρόγραμμα συμμετείχαν ο Πάουλο και ο Παρράς. Εγκατέλειψε ο Χαντάκιας λόγω ενοχλήσεων στην ποδοκνημική, όπου είχε τραυματιστεί στον αγώνα με τον Λεβαδειακό. Θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα έκαναν οι Τσοκάνης, Ροντρίγκες, Ρότσα. Η προπόνηση του Σαββάτου θα γίνει στις 12.00 το μεσημέρι στο Emileon.