![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/guerreros.jpg)
Στην εκδήλωση των Guerreros
15/01/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/diaitisia.jpg)
Σεμινάριο κανονισμών
16/01/2018Με ενεργητική αποκατάσταση στο γυμναστήριο άρχισε η σημερινή προπόνηση. Όσοι αγωνίστηκαν την Κυριακή συνέχισαν με πρόγραμμα αποκατάστασης. Οι υπόλοιποι συμμετείχαν σε ασκήσεις ανάπτυξης από την άμυνα. Μέρος του προγράμματος ακολούθησε ο Μπράβο. Θεραπεία έκαναν ο Τσέναμο (υπερδιάταση γαστροκνημίου), ο Κουσιάδης και ο Παρράς. Η προπόνηση της Τετάρτης θα γίνει στις 11.00 το πρωί στο Emileon.