![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/05/karaiskakis.jpg)
Νίκησαν 1-0 οι “μικροί”
24/05/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/06/propaidon.jpg)
Πρωταθλητές στο προπαιδικό
10/06/2018Η ΠΑΕ Παναιτωλικός ανακοινώνει ότι ο Τραϊανός Δέλλας παραμένει στην τεχνική ηγεσία της ομάδας μας και την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, συνεχίζοντας το έργο που άρχισε από τον Ιανουάριο. Σε συνεργασία του προπονητή με τη διοίκηση και τα στελέχη της ΠΑΕ, είναι σε εξέλιξη ο σχεδιασμός της νέας σεζόν, με στόχο ο Παναιτωλικός να εμφανιστεί ακόμα πιο δυνατός στην 7η συμμετοχή του στη Super League.