![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/01/ian31.jpg)
Προπόνηση Τετάρτης
31/01/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/02/willyan.jpg)
Στην ομάδα μας ο Ουίλιαν
01/02/2018Ημέρα γενεθλίων είναι η σημερινή για τον Τραϊανό Δέλλα. Μετά το τέλος της προπόνησης οι ποδοσφαιριστές του ετοίμασαν μια μικρή έκπληξη, προσφέροντας τούρτα γενεθλίων ευχόμενοι χρόνια πολλά. Ο τεχνικός της ομάδας μας τους ευχαρίστησε τονίζοντας την ικανοποίησή του για την διάθεση που δείχνουν και την προσπάθεια που καταβάλλουν καθημερινά.