![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/02/children-cancer-1200x800-1.png)
Θα βοηθήσουμε όλοι!
13/02/2020![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/02/5035556-scaled.jpg)
Ήττα 3-1 από τον Παναθηναϊκό
16/02/2020Με 17 ποδοσφαιριστές στην αποστολή αναχωρεί η ομάδα μας για την Αθήνα όπου αύριο αντιμετωπίζει τον Παναθηναϊκό. Είναι οι: Άλβαρες, Γιαννακόπουλος, Καββαδίας, Κέβιν, Μαλής, Μιμίτο, Μουνιέ, Μπαΐροβιτς, Ντάλσιο, Ντάουντα, Ντουάρτε, Ρόσα, Σιέστεντ, Ταχάρ, Τσιγγάρας, Φερνάντεθ, Φυτόπουλος.
Στις απουσίες του τιμωρημένου Ντίας και των τραυματιών Αριγίμπι, Λιάβα, Λουσέρο, Κνετ, Παρρά, Γιαννιώτη, προέκυψαν και εκείνες των Μαρσιάλ – Τζανακάκη, που δεν ολοκλήρωσαν τη σημερινή προπόνηση λόγω ενοχλήσεων.