![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2023/10/5993648-scaled.jpg)
Ήττα με 3-0 από την ΑΕΚ
08/10/2023![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2023/10/diag.jpg)
Κύπελλο: 1-1 και πρόκριση στα πέναλτι (3-4) με Διαγόρα
11/10/2023Στην αποστολή της ομάδας μας για τον αυριανό αγώνα της 5ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδας με τον Διαγόρα, συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Καπίνο, Μλάντεν, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Στεργιάκης, Πέρες, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας, Αναστασόπουλος, Νικολάου, Μπαλντασάρα.