![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/09/panetolikos-wallpaper.jpg)
Ωραίο το ανέκδοτο
24/02/2020![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/03/5048432-scaled.jpg)
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός 2-0
01/03/2020Στην αποστολή του εκτός έδρας αγώνα με τον Ολυμπιακό συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Άλβαρες, Μπαΐροβιτς, Ντάλσιο, Ντίας, Ντάουντα, Φυτόπουλος, Κέβιν, Μαλής, Μαρσιάλ, Μουνιέ, Μιμίτο, Σιέστεντ, Ταχάρ, Τσιγγάρας, Λιάβας, Καββαδίας, Κνετ, Φερνάντεθ.
Εκτός έμειναν οι τιμωρημένοι Ρόσα, Ντουάρτε και οι τραυματίες, Αριγίμπι, Λουσέρο, Τζανακάκης, Γιαννιώτης, Παρράς.