![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/prop_pane.jpg)
Αποστολή αγώνα με ΟΦΗ
09/09/2022![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/5675777.jpg)
Νίκη στην Κρήτη 2-1 τον ΟΦΗ
10/09/2022Παρά την καλή της απόδοση η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού γνώρισε την ήττα με 3-2 από την αντίστοιχη του ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα του Πρωταθλήματος Υποδομής Κ17 της Super League.
ΟΙ φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν δύο φορές και αντίστοιχα ισοφάρισε ο Παναιτωλικός με γκολ του Κακιώνη και του Γιωτόπουλου, με τον ΠΑΟΚ να πετυχαίνει τρίτο γκολ στο τέλος του ημιχρόνου, όταν διαμορφώθηκε και το τελικό σκορ
Αγωνίστηκαν οι: Ζαραϊδόνης, Μόκκας, Καπνιάρης, Βλαχοδήμος (72’ Δρακόπουλος, λ.τ. 87’ Παυλίδης), Γαλιάτσος, Κεχαγιάς, Γιωτόπουλος, Μπελάλης (72’ Σαλαγιάννης), Ελέζι (87’ Ρόμπολας), Τσιριμώκος (58’ Γαλαζούλας), Κακιώνης.