![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/04/apr10.jpg)
Προπόνηση Παρασκευής
04/05/2018![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2018/05/mai5.jpg)
Η αποστολή για τον τελευταίο αγώνα
05/05/2018Την ήττα γνώρισε η ομάδα Κ20 του Παναιτωλικού από τον Αστέρα στον σημερινό αγώνα του πρωταθλήματος Super League. Η αναμέτρηση κρίθηκε με γκολ που σημείωσαν οι φιλοξενούμενοι στο 6’. Η ομάδα μας είχε την υπεροχή και δημιούργησε τις προϋποθέσεις να σκοράρει, όμως δεν αξιοποίησε τις ευκαιρίες της. Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Γιαννιώτης, Χριστογιάννης, Πριόνας, Λιάβας, Μπακογιάννης (75’ Τσιαντής), Τσιγγάρας, Κυζιρίδης (79’ Καββαδίας), Αλομπισάτ (59’ Πατίλας), Μπελεβώνης, Γεωργούσης.