![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2022/04/5563130.jpg)
Η παρακάμερα του αγώνα (video)
10/04/2022![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/08/blue-back-scaled.jpg)
Διαπιστεύσεις ΜΜΕ για τον αγώνα με τον Αστέρα
13/04/2022Με ήττα 4-2 από τον Ολυμπιακό ολοκλήρωσε τις φετινές της υποχρεώσεις στο πρωτάθλημα υποδομής της Super League η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού. Στη σημερινή εξ’ αναβολής (21ης αγωνιστικής) αναμέτρηση οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με πέναλτι στο 8’ για να ισοφαρίσει ο Τρομπούκης με σουτ στο 22’. Ακολούθησαν τρία γκολ του Ολυμπιακού έως το τέλος του ημιχρόνου όταν και διαμορφώθηκε το τελικό σκορ.
Αγωνίστηκαν οι: Ραγιάς, Λαζαρίδης, Αναστασόπουλος (46’ Ζαβέρδας), Παπανικόπουλος, Κουνάβας, Σοροβός, Κοντούρης (60’ Καβαλάρης), Νικολάου (46’ Παχής), Ντάβανος, Τρομπούκης (85’ Κόκκα), Ταράσης.