![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/06/ae-scaled.jpg)
Αποστολή αγώνα με Αστέρα
27/06/2020![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/01/atrom.jpg)
Αποστολή για τον αγώνα με τον Ατρόμητο
05/07/2020Ισόπαλος 1-1 έληξε ο αποψινός αγώνας της ομάδας μας με τον Αστέρα, ο οποίος προηγήθηκε στο 11’ με σουτ του Μουνάφο. Ο Παναιτωλικός αντέδρασε και έφτασε στην ισοφάριση στο 32’ με πλασέ του Ντάουντα, μετά από κάθετη μπαλιά του Ρόσα. Στο β’ ημίχρονο η εμφάνιση ήταν κακή με αποτέλεσμα να μην μπορέσει να διεκδικήσει κάτι καλύτερο και με το 1-1 να παραμείνει στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Φερνάντεθ, Κέβιν, Μαλής, Τσιγγάρας (65′ Τζανακάκης), Λιάβας, Ντάλσιο, Ντίας, Ντουάρτε, Ρόσα (85′ Μιμίτο), Μουνιέ (74′ Λουσέρο), Ντάουντα (73′ Μπαΐροβιτς).
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Παπαδόπουλος, Πασαλίδης, Αντζουλάς, Κώτσιρας, Τασουλής, Μουνάφο, Μπελόκ (46′ Μπόρχα Φερνάντεθ), Ντέλετιτς (88′ Αλάγμπε), Λουίς Φερνάντεθ (46′ Ριέρα), Σίτο (65′ Τζίμας), Κρέσπι (81′ Αλί Μπάμπα).
Φωτο: Δερβίσης