![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/10/apostoli.jpg)
Αποστολή αγώνα με Παναθηναϊκό
23/11/2019![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_8098-scaled.jpg)
Γεννημένοι τον 21ο αιώνα
26/11/2019Ισόπαλος χωρίς γκολ έληξε ο αποψινός αγώνας του Παναιτωλικού με τον Παναθηναϊκό. Η ομάδα μας είχε την σπουδαιότερη ευκαιρία στο 52’ με κοντινό σουτ του Λουσέρο στο δοκάρι, ενώ στο 70’ αγνοήθηκε καταφανές πέναλτι που έγινε στον Αριγίμπι παρά τη χρήση VAR! Η ομάδα μας στην τελευταία φάση του αγώνα έφτασε κοντά στο γκολ με τον Ντίας που νικήθηκε από τον Διούδη.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κνετ, Λιάβας, Γιοβάνοβιτς, Σανιά, Λουσέρο, Τσιγγάρας, Ταχάρ, Ρομάν (62’ Φυτόπουλος), Ντάλσιο (46’ Αριγίμπι), Ντίας, Μπαΐροβιτς (82’ Ντουάρτε).
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Διούδης, Γιόχανσον, Σένκεφελντ, Πούγγουρας, Χατζηθεοδωρίδης, Κουρμπέλης, Δώνης (86’ Νούνες), Κολοβός (77’ Μολό), Μπουζούκης (64’ Περέα), Χατζηγιοβάνης, Μακέντα.
ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ: 2.491
Φωτο: Δερβίσης