![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/11/Morar.jpg)
Λύθηκε η συνεργασία με τον Μοράρ
29/11/2019![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2019/11/panio.jpg)
Πανιώνιος – Παναιτωλικός 3-0
30/11/2019Με 19 ποδοσφαιριστές αναχωρεί ο Παναιτωλικός για τον αυριανό αγώνα πρωταθλήματος Super League με τον Πανιώνιο στη Ν. Σμύρνη. Είναι οι: Κνετ, Γιοβάνοβιτς, Ταχάρ, Μιμίτο, Μπαΐροβιτς, Ντάλσιο, Ντίας, Αριγίμπι, Ντουάρτε, Λουσέρο, Φυτόπουλος, Σανιά, Παρράς, Γιαννιώτης, Γιαννακόπουλος, Τσιγγάρας, Λιάβας, Μαρσιάλ, Σιέστεντ.