![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2021/01/barbos1.jpg)
Στην ομάδα μας ο Μπαρμπόσα
14/01/2021![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2021/01/asteras_pane.jpg)
Ήττα στην Τρίπολη
16/01/2021Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Κνετ, Μεντίνα, Βάντερσον, Αρσούρα, Ταχάρ, Μάζουρεκ, Ματσόλα, Ντάλσιο, Ντίας, Αριγίμπι, Άλβαρες, Περέιρα, Μελίσσας, Μανθάτης, Τζανακάκης, Βέργος, Τσιγγάρας, Μαλής, Λιάβας, Κωνσταντόπουλος, Γιάκολις.
Τα αποτελέσματα των covid-19 test στα οποία υποβλήθηκε το ποδοσφαιρικό τμήμα και το προσωπικό της ομάδας μας ήταν αρνητικά.