![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2021/01/pane-1.jpg)
Αποστολή αγώνα με τον Αστέρα
15/01/2021![](https://www.panetolikos.gr/wp-content/uploads/2020/08/blue-back-scaled.jpg)
Διαπιστεύσεις ΜΜΕ για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό
17/01/2021Την ήττα με 2-0 γνώρισε απόψε η ομάδα μας στην Τρίπολη από τον Αστέρα. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν νωρίς μετά από κεφαλιά πάσα του Μπαράλες και κοντινή προβολή του Μουνάφο στο 7’. Ο Παναιτωλικός βελτίωσε την απόδοσή του στο β’ ημίχρονο αλλά το γκολ του Φερνάντεθ στο 69’ με σουτ μέσα από την περιοχή, εδραίωσε τη νίκη του Αστέρα.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Τσιφτσής, Κώτσιρας, Σουάρεθ, Καστάνιο, Αλβαρες, Βαλιέντε, Μουνάφο (77′ Μπελόκ), Ριέρα (62′ Φερνάντες), Σίτο (62′ Καπίγια), Κρέσπι (89′ Αλί Μπάμπα), Μπαράλες.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κνετ, Λιάβας, Κωνσταντόπουλος (82′ Τζανακάκης), Μαλής, Ντάλσιο, Αρσούρα (63′ Τσιγγάρας), Ταχάρ (82′ Γιάκολις), Ντίας, Μανθάτης (68′ Αριγίμπι), Μάζουρεκ, Βέργος (63′ Ματσόλα).
Φωτο: ΔΕΡΒΙΣΗΣ